Kendinden Yalıtım Sistemli Dış Cephe Kaplaması Üretimi

Metpor Söve & Mantolama üretimi yalıtım ahşap görünümlü EPS polistiren dış cephe kaplama panelleri, hem iç hem de dış cephelerde kullanılabilir ve 200 x 50 x 2 cm kalınlıktadır. Dekoratif ve estetik görünümünün yanı sıra pütürlü perdahlı taş efektli reçine kaplı polistiren strafor paneller, duvar, cephe ve duvarların ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunur ve iyi karo kullanılarak, cilalı veya pürüzlü tüm yüzeylere uygulanabilir. Yapıştırıcılar için ısı yalıtım yapıştırıcılarını hem iç hem de dış mekan uygulamaları için öneriyoruz, ayrıca sadece iç mekanlarda kullanım kolaylığı açısından piyasadaki en iyi akrilik montaj yapıştırıcısını da kullanabilirsiniz.

Yeniden yapılandırılmış ahşap yalı baskı polistiren strafor paneller, darbelere karşı dayanıklı formüle edilmiş (0,313 Mpa sıkıştırma direnci indeksi, santimetre karede 3,13 kg.’ye karşılık gelen) son derece sert reçinelerden oluşan bir bileşik ile yüzeyde özel olarak işlenir, özelliklerini kaybetmezler. Yalıtım özelliklerini zamanla korur ve UV ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklılıkları test edildiğinden son derece dayanıklıdır.

Yalıtımlı dış duvarlar, binanın cephesinde bir izolasyon ve mantolama sisteminin seçilmesi ve uygulanmasından oluşur. Duvarları su geçirmez hale getirirken tasarruf sağladığı, ısı köprülerini azalttığı, yoğuşmayı önlediği için binaya çok önemli etkisi olan bir iştir. Bütün bunlar, binanın enerji talebinde bir azalmaya ve içinde yaşayanların konforunda bir artışa dönüşür.

Bu hedeflere ulaşmak için, Metpor Söve & Mantolama yalıtım sisteminde kullanılanlar gibi mevcut yönetmeliklere uygun mükemmel kalitede malzemelerin seçilmesinin yanı sıra mülkün dayattığı koşullara uyarlanmış bir sistem seçilmelidir.

Dış cephe Kaplamasının Avantajları Nelerdir?

Eps strafor mantolama sistemi, daha sonra üzeri kaplanacak olan EPS levhalar ile ısı yalıtımı sağlayarak cephelerin enerji kriterlerine göre yenilenmesi ihtiyacını karşılamaktadır.

Sistem her tür yüzeye uygulanabilir: duvar duvarlar, beton (kaplamalı veya kaplamasız), prefabrik sistemler, hafif ahşap veya metal bölmeler, OSB, fibercement, dış cephe alçıpan vb. Yüzeye ekstra ağırlık eklemeyen hafif bir sistemdir.

– Hızlı ve temiz ısı izolasyonu ve ses yalıtımı.

– Mükemmel işlenebilirlik. Kesmesi ve takması kolaydır.

– Strafor cephe kaplamaları neme, mantara ve küfe karşı dayanıklıdır.

– Çimento esaslı levhalara göre daha hafif ve daha hızlı montaj.

Dış duvarları yalıtın: ne demek istiyoruz?

Dış duvarların yalıtımı, yılın farklı zamanlarında (sıcak ve soğuk) içlerinden geçen ısı miktarını sınırlamak için bir binanın dış duvarlarının korunması veya rehabilitasyonu işlemidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2
deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı