Bitlo’ya Social Trading Özelliği Geliyor

Kripto varlık platformu Bitlo, yatırımcıların portföylerini tek bir link ile paylaşarak, diğer yatırımcıların izlemesine ve aynı portföyden satın almasına imkan tanıyan yeni özelliğini duyurdu

 

Bitlo, platformun ürün yelpazesini ve özelliklerini geliştirmeye devam ediyor. Bu yenilikçi uygulama herhangi bir kullanıcının platformdaki diğer kullanıcıların portföy varlıklarını görebilmesine  ve takip edilmesine olanak sağlıyor. Kullanıcılar  birbirlerinin portföylerindeki kripto paraları aynı oranlarda, diledikleri tutarda tek bir işlem yaparak satın alabiliyorlar. Bitlo kullanıcıları  yeni özelliği kullanabilmek için herkese açık veya özel bir profile sahip olmaya karar verebiliyor.

 

Kripto endüstrisinde Social Trading’e  önümüzdeki yıllarda piyasalara daha fazla sermaye ve yatırımcı getirecek heyecan verici bir gelişme olarak bakılıyor. Platformlar gün geçtikçe daha akıllı hale geliyor ve uzman yatırımcıların yetenekleri hakkında daha fazla fikir veriyor.

 

Paylaşarak kazandıran sosyal platform

Portföy paylaşarak Bitlo'ya yeni üye kazandıran kullanıcılar satın alınan portföyler üzerinden 50 referans geliri elde ediyor. Bitlo'nun avantajlı referans programı social trading'e de dahil edildi. Kullanıcılar portföylerini otomatik olarak referans kodları ile paylaşıyorlar. Portföyü görüntülemek isteyen yatırımcı eğer Bitlo'ya üye değilse, paylaşan kişinin davetlisi olarak üye oluyor. Portföy satın aldığında varlık adeti kadar işlemden komisyon geliri ve sonrasındaki tüm alım satım işlemlerinden ömür boyu 50 komisyon alıyor.

 

Social Trading nedir?

 

Social trading, yatırımcıların yatırımlarını görmenizi sağlamaya dayalı basit bir konsepttir. Sosyal ağların bir uzantısı olarak görebileceğimiz Social Trading,  finansal bilgileri test etmek için farklı bir yol sunuyor. 

 

Geçmişte yatırımcılar ya temel analize ya da teknik analize odaklanırdı. Artık social trading ile yatırımcılar mevcut piyasa ortamı hakkında bilgi paylaşabiliyor, gelecekteki piyasa hareketleri hakkında fikir verebiliyor ve böylece kripto para piyasasındaki kararlarını  yönlendirebiliyorlar.. 

 

Social Trading yatırımcılara farklı bakış açıları sunuyor.  Yatırımcılar, sosyal bir kripto ortamında öğrenilen bazı teknikleri kullanarak, yatırım stratejilerini, risk yönetimi tekniklerini ve yatırım psikolojilerini  geliştirebiliyorlar. 

 

Kripto para yatırımcıları Social Trading özelliğini kullanarak, üyelerin geçmiş performanslarına da erişebiliyor ve belirli stratejilerin ürettiği getirileri görebiliyorlar.

 

Ek olarak kullanıcıların işlemlerinden bir şeyler öğrenerek öğrenme eğrisini de önemli ölçüde kısaltmak mümkün.  Özellikle kripto para dünyasına yeni girenler, Bitlo’nun sunduğu rota ile  yavaş yavaş piyasayı anlamaya ve  kendi  analizlerini yaparak yatırımlarına yön vermeye etmeye başlayabilirler.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2
deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı