Micro Focus Türkiye’den Amerika’ya üst düzey yönetici ataması

Micro Focus International İş Stratejileri ve Pazara Gidiş Dönüşüm Direktörü Deniz Kırca, bölgede elde ettiği başarılarının bir sonucu olarak Micro Focus’da BT Operasyon Yönetimi Dönüşüm ve Strateji Liderliğine atandı. Yeni görevini Micro Focus’un ABD Texas Dallas’taki ofisinden yürütecek olan Kırca, Micro Focus  global ekibinin kilit bir üyesi olarak pazara gidiş dönüşümünün yol haritasını oluşturarak daha etkili bir organizasyona geçilmesini sağlayacak.

 

Dünyanın en büyük kurumsal yazılım sağlayıcılarından Micro Focus, Türkiye pazarında gerçekleştirdiği başarılı yenilikçi uygulamalarla ön plana çıkan Deniz Kırca’yı geçtiğimiz yıl kasım ayında Micro Focus International İş Stratejileri ve Pazara Gidiş Dönüşüm Direktörlüğüne atamıştı. Bu pozisyonda imza attığı başarılı uygulamalar Kırca’yı kısa sürede uluslararası operasyonda daha üst bir noktaya taşıdı. Micro Focus eylül ayı itibarıyla Deniz Kırca’yı BT Operasyon Yönetimi Dönüşüm ve Strateji Liderliğine atadı. 

 

2014 yılından itibaren HP Yazılım Ülke Müdürü ve ardından Micro Focus ve HP Yazılım birleşmesiyle Türkiye ve Yunanistan’dan Sorumlu Ülke Genel Müdürü görevlerini yürüten Deniz Kırca, Kasım 2021 itibarıyla, International (Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Latin Amerika) bölgesinde, uluslararası yönetim ekibinin üyesi olarak “Micro Focus International İş Stratejileri ve Pazara Gidiş Dönüşüm Direktörlüğüne getirilmişti. Kırca, bu görevde Micro Focus International Başkanı ile çalışarak, global operasyonun farklı ülkelerde pazara gidiş model ve stratejilerinin, müşteri memnuniyetini artıracak şekilde ve çeşitlikte verilebilmesinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesinden sorumlu oldu. Bu atama, şirkette Türkiye’den bu seviyede üst düzey ilk atama olarak dikkati çekmişti. Kırca, aradan geçen on ayda imza attığı başarılı işlerle, bu kez sadece sorumluluk alanını değil coğrafyasını da değiştirdi. Artık Micro Focus’un ABD Texas Dallas’taki ofisinde çalışmalarını yürütecek olan Kırca, yeni pozisyonunda doğrudan BT Operasyon Yönetimi Satış Başkanına rapor verecek, global yönetim ekibinin kilit bir üyesi olarak global BT Operasyon Yönetiminin Pazara Gidiş dönüşümünü yönlendirecek. Özellikle Micro Focus’un pazara gidiş dönümünün yol haritasını oluşturarak daha etkili ve verimli bir organizasyona geçiş yapılmasını sağlayacak. 

 

“Dijital güçlendirme misyonuna en büyük katkıyı sunmak için çalışacağım”

Micro Focus BT Operasyon Yönetimi Dönüşüm ve Strateji Lideri Deniz Kırca, yeni görevine atanmaktan büyük gurur duyduğunu belirtti. Kırca, yeni görevinde neler yapacağını şöyle paylaştı: “Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan Micro Focus’ta daha büyük bir sorumluluğa layık görülmek beni ülkem adına da mutlu ediyor. Micro Focus’un global organizasyonunda BT Operasyon Yönetimi Pazara Gidiş program uygulamalarında daha önemli bir sorumluluk alacağım. Optimum verimlilik için yönetim sistemlerinin ve süreçlerinin etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesi ve yürütülmesi de en önemli sorumluluklarımdan biri olacak. Tabii tüm bunların yanında müşterilerimizin BT altyapılarını dijital dönüşümle sadeleştirmek, karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmelerine destek olmak, oluşan yeni fırsatları yakalamalarını sağlamak en önemli misyonumuz. Micro Focus’un dünyanın dört bir yanındaki şirketleri dijital olarak güçlendirme misyonuna en büyük katkıyı sunmak için çalışacağım.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2
deneme bonusu veren siteler
Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı